Logo

Barvy Estel

Základní řada barev DE LUXE

Výjimečná formule barvení vytvořená chemikem Lvem Ochotinem z Petrohradu má dvacetiletou tradici a stala se leadrem na trhu v mnoha zemích. 

Všechny základní řady jsou založené na jedinečném hnědofialovém pigmentu. Obsahují přírodní keratin z ovčí vlny Merino a přistrouhané 14 karátové zlato. Spolu s avokádovým a broskvovým olejem pečují o kvalitu a zaručují plnost vlasu a vysoký lesk. 

Neuvěřitelných 166 odstínů přinese nadšení všem koncovým zákazníkům a možnost dokonalé kreativity kadeřníkovi. 

Představujeme Vám základní řadu permanentních barev DE LUXE, která se skládá ze 125 odstínů Základních tónů, 10 odstínů Korektorů, 10 odstínů Extra Red, 12 odstínů High Blond, 6 odstínů High Flash a 7 Pastelových odstínů.

Všechny Základní tóny kryjí bílé vlasy do 50 %. S přidáním X/0 pro chladné tóny nebo X/3 pro teplé tóny zajistíte 100 % krytí. Výjimečné jsou vybrané módní odstíny, které kryjí 100% bílé vlasy bez přidání X/0 nebo X/3 a tím netlumí zářivost módního odstínu.

Dokonalost vaší práce podtrhnou Korektory. Na našich školeních vám dokážeme, že se nemusíte bát použít i několik korektorů v jednom barvení. 

Plameny Extra Red obsahují patentovanou 5. mikromolekulu, která zaručuje stálost a zářivost oslnivých červených odstínů.

Práce s High Blond vás bude bavit. Je jednou z možností, jak docílit dokonalé blond. 

Dostanou vás intenzivní odstíny High flash, kterými můžete v jednom kroku odbarvit a nabarvit, a to i s velice žádaným fialovým odstínem. 

Nevíte, jak vytvořit Pastelový odstín meruňky, petroleje nebo třeba indiga? Vyzkoušejte na odbarvený vlas velkou škálu oblíbených odstínů.

Vše o postupech barvení se základní řadou barev DE LUXE se dozvíte na našem 1. školení.

 

Semi-permanentní barvy SENSE

Semi-permanentní krémové barvy SENSE jsou úžasnou variantou pro vaše klienty, kteří rádi experimentují s barevnými odstíny.83 odstínů klientovi dopřeje nepřeberné množství barevných variant. 

Formule přelivů SENSE neobsahuje amoniak a tak je šetrnou a dokonce i regenerační variantou pro vlasy a pokožku hlavy. Obsahuje komplex avokádového oleje, olivového extraktu, panthenolu a keratinu. Vyživuje, zvlhčuje, posiluje a chrání vlasy po celé délce. Díky krémové konzistenci se snadno nanáší. Překvapí vás i perfektní krytí bílých vlasů a oslnivý lesk.

ESTEL SENSE

V této řadě najdete i speciální bez amoniakové korektory, intenzivní Extra Red SENSE odstíny a nádherné Extra světlé blond SENSE odstíny. 

O postupu barvení se můžete dozvědět více na našich školeních.

 

Speciální barvy SILVER pro těžce obarvitelné bílé vlasy

Potýkáte se s problémem krytí sklovitých 100 % bílých vlasů? I na tento problém máme řešení. 

Díky synergii složek dává barvivo vlasům trvalou, hlubokou barvu a účinnou péči. Systém Anti-Age Color poskytuje dokonalé krytí šedivých vlasů a vynikající zachování barev. Makadamiový olej, avokádový olej a panthenol vyživují a posilují vlasy. Dodávají jim lesk, jemnost a pružnost.

ESTEL Silver

Toto unikátní složení obohacené o trojnásobný pigment garantuje spolehlivé krytí šedin od 70% až po 100% bílých vlasů i dokonce ve výšce 9 a 10 a to dělá tuto barvu výjimečnou. Klient může vybírat ze 72 odstínů od měděné, mahagonové, hnědé až po nespočet odstínů blond. 

Více o postupech barvení se dozvíte na našem 3. školení.

 

Tónování XTRO

Barvy pro rebely, to je XTRO. Nabízí extrémní intenzitu barev zákazníkům, kteří chtějí vyladit svůj osobitý image.

XTRO barvy nabízí 12 zářivých odstínů, které lze navzájem míchat, a transparentní základ pro vytvoření jemnějších tónů. Barva obsahuje pouze ovocné kyseliny bez amoniaku, peroxidu vodíku a síranů. Vytváří mimořádně spolehlivou ochranu při barvení s recepturou s UV filtrem, keratinem, XTRO mikroemulzí siloxanů a přírodních aktiv. 

ESTEL XTRO

Aplikuje se na odbarvený vlas bez oxidantu a to pouze v délce působení 2 až 20 minut, v závislosti na požadované intenzitě odstínu. Klient může volit ze dvou variant. Barvu bez zámku (bílý obal) lze odbarvit nebo přebarvit. Barvu se zámkem (černý obal) je nutno nechat odrůst. 

 

Luxusní řada Haute Couture – barvy Blond Bar

Luxusní řada Haute Couture Blond Bar přináší na český trh revoluci v barvení blond. Touto technologií jsou vlasy v jednom kroku zesvětleny a zároveň obarveny jedním ze 7 odstínů za neuvěřitelných 50 minut. 

Inovativní vzorec Blond Bar umožňuje jemné zesvětlení přirozených vlasů až o 5 tónů, počínaje hloubkou 4. Toto lze docílit i díky mnohem většímu počtu modrých a fialových pigmentů. K této řadě patří speciální vyvíječe. Umožňuje získat trvalé, čisté a exkluzivní odstíny.

S těmito speciálními barvami se více seznámíte na našem 2. školení.