Logo

O nás

Naše firma chce přivádět na český trh kvalitní značky pro svět kadeřníků. Jsme hrdí a pyšní na to, že jsme měli možnost uvést na český trh jako náš první produkt profesionální vlasovou kosmetiku ESTEL v lednu 2020.

O ESTEL

Zrodila se před 20 lety v Petrohradu a brzy se stala leaderem v mnoha zemích. Její kvalitu oceňují nejen kadeřníci téměř na všech kontinentech. Do klidných vod českého trhu, kde se doposud vyskytovaly převážně italské značky, přináší neobvyklé prvky a řešení, které práci profesionálů zkvalitní a urychlí. O kvalitách značky ESTEL se můžete ostatně přesvědčit na našich školeních.


Těšíme na Vás, Vlasový speciál

Tým vlasového speciálu

Kateřina Nehonská

Technoložka
+420 601 126 086
+420 601 126 086

Radka Dubová

Jednatelka

Jitka Beranová

Produktová manažerka

Lucie Hrbková

Technoložka
775 877 543
775 877 543

Kateřina Nehonská a její láska k ESTEL

Jsem šťastná, že jsem poznala tuto profesionální značku vlasové kosmetiky - ESTEL. Díky ní se mohu posouvat ve své profesi, rozvíjet svou kreativitu a poskytovat svým klientkám tu nejlepší péči.  

Lucie Hrbková o Vlasovém speciálu a ESTEL

Jmenuji se Lucie Hrbková a jsem technologem ESTEL pro ČR.  ESTEL mne zaujala z mnoha důvodu. Dává mi nespočet možností, jak se mohu realizovat. Je stejně tak nespoutaná jako já a má práce.  ESTEL je úžasná kombinace přírodních látek a chemie. Vlasy mohou zářit, a přitom být dokonale zregenerované. A to nejen díky obsahu 14karátového zlata, mnoha olejů a přírodního keratinu z ovčiho rouna. 

Osobně ráda vytvářím širokou škálu blond odstínů, kterých má ESTEL opravdu mnoho. A stále vyvíjejí a přidávají nové. Nejčastěji pracuji s Prima Blonde péčí pro přírodní i chladné odstíny. Úžasně tónuje a zároveň regeneruje vlasy. Je to jeden z nejoblíbenějších produktů mých zákaznic. 

ESTEL je pro mne inspirace, kterou Vám rádi představíme a věříme že Vás nadchne, tak jako nás.

Jitka Beranová o Vlasovém speciálu a ESTEL


U tohoto projektu jsem od jeho začátku. Značka ESTEL mi přirostla k srdci nejen svými produkty, ale i rodinou atmosférou v jejím zázemí. I my se snažíme přenést do české kotliny, moravské krajiny a slezského podhůří její kvalitní kosmetiku a přátelskou atmosféru. Chceme přinášet radost z dobrého výsledku vaší práce a potěšení z toho, že jste rozšířili své schopnosti a stali se součástí něčeho většího.

Mým produktovým favoritem se záhy stal OTIUM UNIQUE RELAX Tonikum, které mi poskytuje okamžitou úlevu při podráždění mé velmi citlivé pokožky hlavy. Jsem přesvědčená, že si každý najde svého favorita v široké škále produktů.