Logo

ESTEL ACADEMY ve Strakonicích

Vytvořili jsme pro vás novou ESTEL ACADEMY ve Strakonicích. 

Je místem setkávání našich kadeřníků a kadeřnic během hloubkových seminářů ESTEL.

 

Patříte mezi naše partnery?

Pokud patříte mezi naše partnery, máme pro vás zdarma ke shlédnutí webináře. Jedná se o krátká videa, která vám připomenou základní pravidla barvení s produkty DE LUXE. (Jaké oxidanty jsou vhodné, jaká je doba působení atd.) Můžete vybírat mezi barvením základními tóny De Luxe, tónováním pomocí základních tónů De Luxe, kombinace Extra Red – High Flash – Sense, High Blond, barvami Silver De Luxe pro těžce obarvitelné sklovité bílé vlasy, melírem Ultra Blond De Luxe, speciální barvou Anti-Yellow a přípravkem COLOR OFF pro odstranění umělých pigmentů z vlasů při zachování přírodních pigmentů. Stačí jen vstoupit.

ESTELSHOW 2021 ve Wroclawi

Pojeďte s námi do polské Wroclawi na ESTEL SHOW, která se bude konat 9. – 12. 4.2021. Prožijte eufórii, emoce, energii a enthusiasmus, který ESTEL přináší. Na exkluzivním setkání s odborníky získejte nové nápady a ideje pro rozvoj svého salónu. Prožijte inspirativní večer s mezinárodním týmem stylistů a rozjeďte to na After party! Poznejte ESTEL kolekci pro rok 2021. Seznamte se s rodinou ESTEL z jiných zemí a to vše v krásném historickém městě Wroclawi.

Termíny

ESTELFEST v Petrohradu

Přátelé ESTEL se každoročně sjíždějí z celého světa do jejího rodiště, do Petrohradu. Během festivalu ESTEL máte možnost zúčastnit se velkolepé a jedinečné show, na které jsou vyhlášeni vítězové soutěží ESTEL VIDEO AWARDS, ESTEL STAR a ESTEL TOP SALÓN. Na vlastní kůži pocítíte kouzlo ESTEL školícího střediska a zároveň poznáte krásu Benátek severu, jak se městu přezdívá. Nenechte si ujít nezapomenutelné večery plné tradičního folklóru i moderního tepu Petrohradu.  


Termíny